Acell + Prp Destekli Saç Ekimi

Acell + PRP kök hücreleri aktive eden bir özel bir kombinasyondur. İçinde bulunan ektrasüler matriks kök hücrelerinde yeniden doku üretilmesini tetikleyen özel bir formüldür. 

Acell+ PRP, Amerika Birleşik Devletleri’nin en önemli onay mercilerinden biri olan FDA’dan onay almış bir yöntemdir. 

Kadınlara da erkeklere de uygulanabilen Acell+PRP saç dökülmesinin azaltarak durduran bir saç tedavisidir. İnce tüy gibi olan saç tellerinin kalınlaşıp daha sağlıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. 

Erkeklerde kelliğin ilk aşamasında uygulandığı takdirde ileri yaşlara ötelenmesini kısmen veya tamamen engellenmesini sağlayan Acell+PRP’nin etkileri 6. Aydan sonra görülmeye başlar. 

Acell+PRP nasıl uygulanır? 

  • 1 saat süren Acell+PRP tek bir seansta uygulanır. 
  • Uygulanacak bölgeye işlem öncesinde lokal anestezi yapılır. 
  • İçerisinde bulunun formülle kök hücreler aktive edilir. 
  • PRP’nin için bulunan hastanın kendi kanı aktive olmuş hücrelerin büyüme faktörlerini aktive ederek sonucu hızlandırır.

Acell+PRP ile saç ekimi nasıl yapılır?
Saç kökleri donör bölgeden toplandıktan sonra ekim yapılana kadar olan süre içinde belli bir solüsyonda bekletilmektedir. Bu süre zarfında saç kökleri, greftlerde kayıp yaşanabilmektedir.

Bekletme solüsyonuna, kişinin kendi kanı ile hazırlanan PRP eklendiğinde veya PRP ile yıkama gerçekleştiğinde saç köklerinin hayatta kalma süreleri artmaktadır. Acell+PRP tedavisi ile desteklenen ekimlerdeki saç köklerinin daha sağlıklı saç ürettiği gözlemlenmektedir. 

BİLGİ ALMAK İÇİN
FORMU DOLDURUN!